• Początek roku szkolnego 2022/2023

• 1 września zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszystkich uczniów, a szczególnie ciepło pierwszoklasistów, przywitała Pani Dyrektor Bożena Mickiewicz. List w imieniu Pana Burmistrza Ryszarda Niedziółki odczytał Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych Pan Krystian Abramowicz. Głos zabrała również wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Pani Marlena Mickiewicz. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się w salach ze swoimi wychowawcami.

• ZAKOŃCZENIE WAKACJI NA KRUTYŃSKIM SZLAKU ROWEROWYM

•     Ostatnie dni wakacji członkowie SKKT spędzili w miejscowości Wygryny leżącej na Krutyńskim Szlaku Rowerowym. Przez 3 dni, w czasie wycieczek rowerowych do Wojnowa, Wejsun, Rucianego – Nidy, poznawali piękne zakątki Puszczy Piskiej.
                Składam serdeczne podziękowania Gminie Miejskiej Kętrzyn za sfinansowanie pobytu młodzieży w tym urokliwym miejscu. Podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która wsparła finansowo nasz wyjazd. Dziękujemy też rodzicom, którzy pomogli w logistyce uczestników naszej wyprawy.

Opiekunowie SKKT: Bartosz Machniewski i Andrzej Graczyk