• Zebrania z Rodzicami

• Zebrania z Rodzicami odbędą się we czwartek 27 września 2018r.

Klasy I - VIII Szkoły Podstawowej - godz. 16:30

Klasy Ib i Ic Szkoły Podstawowej - zebrania odbędą się w terminie późniejszym.

klasy III Gimnazjum - godz. 17:30

• RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Szanowni Państwo !

Budżet obywatelski to proces, który umożliwia mieszkańcom bezpośredni wpływ na decyzję o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone przez obywateli. W tym roku na liście do głosowania pozycja numer 20 znalazł się nasz kolejny pomysł:

SALA INTEGRARCJI SENSORYCZNEJ W SZKOLE PODTAWOWEJ NR 5.

Terapia SI wykorzystywana jest w pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej, z opóźnieniami i zaburzeniami rozwoju mowy, ze specyficznymi trudnościami szkolnymi, z opóźnieniami rozwoju psychoruchowego, z niepełnoprawnością intelektualną, z Zespołem Aspergera, z autyzmem, z MPD.  Terapia SI odbywa się w sali specjalnie do tego przygotowanej              i wyposażonej w specjalistyczne przyrządy.

Zachęcamy Państwa do oddania głosu na naszą inicjatywę. W tamtym roku dzięki Waszemu wsparciu, ogromnemu zaangażowaniu i promowaniu akcji zbudowaliśmy plac zabaw dla osób niepełnosprawnych. W tym roku również liczymy na Państwa wsparcie.

Dziękujemy za każdy oddany głos.

WSPÓLNIE ZAWALCZMY O TAKĄ SALĘ W NASZEJ SZKOLE!!!

POMYSŁODAWCY

Urna na głosy znajduje się w holu szkoły, naprzeciwko drzwi wejściowych.

• Dane do logowania w dzienniku elektronicznym

• Uwaga! na najbliższym spotkaniu z rodzicami, zostaną rozdane nowe dane umożliwiające zalogowanie się w elektronicznym systemie oceniania Librus.

• sp5@pro.onet.pl
        • zsketrzyn.inf@gmail.com